Autorius
Rasa Kučinskienė
Data
2023
Darbas
Interjero projektas
Kategorija
Interjerai

VOLFAS ENGELMAN GALERIJA

Interjeras

VOLFAS ENGELMAN GALERIJA yra bravoro studijos tąsa. Tik ploto čia gerokai daugiau.

Buvusi erdvė transformuota, kuriant šiuolaikišką, novatorišką konceptą. Galerijoje susipina industriniai, alaus virimo katilų kaminų elementai ir stilizuotos, modernios, aludarystę atliepiančios interjero detalės. Pro Galerijos langus atsiveria puikus vaizdas į Čiurlionio tiltą ir Kauno miesto panoramą.

Erdvė gali būti skaidoma į atskiras dalis. Todėl čia bus galima rengti verslo konferencijas, degustacijas, šventes, koncertus. Erdvės interjeras kurtas kontrasto principu – tamsių tonų sienos, lubos ir ryškus baras, kuriam parinkta aukso spalva. Įvertinus erdvės dydį, suprojektuotas 8 metrų ilgio baras, jo apdailai naudotas lietas akmuo ir auksinės spalvos lamelės. Pagrindinis baro akcentas – pakabinta metalinė konstrukcija su auksinių lamelių dekoru.

Interjere vyrauja tamsūs tonai, derinami su rudos ir auksinės spalvų atspalviais. Taip siekiama sąsajų su  „Volfas Engelman“ firminiam stiliui. Nepamirštas ir tvarumas – sienų apdailai naudotas degintas medis. Industrinis stilius papildytas siena dekorotais piešiniais. Jiems specialiai sukurtas sendinto įvaizdžio tinkas. Erdvės akcentas – alaus buteliukų siena, kuri tarsi lengvas prisiminas, kad tai alaus gamykla.