Autorius
Rasa Kučinskienė
Data
2021
Darbas
Interjero projektas
Kategorija
Interjerai

STUDIJA 22

Interjerai

Naujoves, netikėtus atradimus ir pažintis, galimybę praplėsti akiratį vertinantiems vilniečiams pačioje sostinės dieninio ir naktinio gyvenimo širdyje – Vilniaus gatvėje – įsikūrė STUDIJA 22. Įkvėptas Kaune pasiteisinusios ir didelio susidomėjimo sulaukusios idėjos „Volfas Engelman“ bravoras Vilniuje atidaro savo antrąją skonių atradimams, kultūrai ir edukacijai dedikuotą studiją. „Naktiniame Vilniaus avilyje“ įsikursianti vieta kvies į koncertus, degustacijas ir interaktyvias veiklas.

Naujoji 125 kv. m ploto studija, duris atversianti istoriniame „Žinijos“ draugijos pastate, trauks išskirtiniu interjeru, kuriame jaukumas derės su industrinėmis bravoro aplinkos ir istorinėmis pastato detalėmis. Vasarą vitrininius studijos langus atvėrus į Vilniaus gatvę koncertais ar kitais renginiais gyventojai galės mėgautis ir lauke. Studijoje bus galima paragauti išskirtinių mažomis partijomis pagamintų gėrimų, derinti juos su įdomių skonių užkandžiais.

„Geriausia, ką sukūrėme Kaune, norime pristatyti ir Vilniaus publikai. Norėjome erdvės kūrybai ir kultūros sklaidai, edukacijai, vietos, į kurią žmonės užsuktų ne tik gerai praleisti laiko, bet ir sužinoti, patirti šio to naujo. Tokia erdvė išties pateisino mūsų lūkesčius, tapo kauniečių ir miesto svečių pamėgtu traukos objektu. Tad nusprendėme šią patirtį perkelti ir į sostinę, ją dar labiau išplėsti“, – sako AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius Marius Horbačauskas.

 

https://www.zmones.lt/naujiena/sostines-vilniaus-gatve-tures-nauja-traukos-objekta-kvies-i-pazintinius-ir-pramoginius-renginius.14ff55fe-30dc-11ec-b17e-aa00003c90d0